Kim jesteśmy?

Wieloletnie doświadczenie na rynku polskim

Martens Spółka Jawna jest rodzinną firmą operującą na rynku polskim od 20 lat. Celem działalności spółki jest tworzenie wspaniałych przestrzeni do życia o wysokiej jakości i dostępnej cenie, by jak najwięcej osób mogło spełnić swóje marzenie o własnym domu. Zrozumienie lokalnych potrzeb i wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej to nasz klucz do sukcesu.

Wartości rodzinne przekładamy na naszą pracę - zadowolenie, komfort i bezpieczeństwo to to, czym kierujemy się tworząc dla Państwa nowy dom. Do połowy 2016 roku oddaliśmy do użytku około 49 domów i 16 mieszkań. To ponad 65 szczęśliwych rodzin, które zrealizowały swoje marzenia o własnych 4 kątach, które my - jako firma rodzina, doskonale rozumiemy.

Czym się zajmujemy?

Budujemy dla Was!

Jesteśmy wielobranżową spółką rodzinną działającą na rynku bydgoskim od 20 lat. Rozpoczęliśmy swoją działalność 1 marca 1996 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wynajmem nieruchomości. W trakcie rozwoju firma powiększała zakres działalności o kolejne obszary by, w 2008 roku rozpocząć działania związane ze sprzedażą nieruchomości.

Tworzymy domy głównie w oparciu o własne wykonawstwo robót z pomocą wyłącznie lokalnych i sprawdzonych przez nas ekip budowlanych by gotowa nieruchomość była wykonana z jak największą troską i dbałością o każdy detal.

9 lat

doświadczenia w branży deweloperskiej

23 lata

doświadczenia w biznesie

53 domy

oddane do użytku

18 mieszkań

przygotowanych pod wynajem

6 lokali

usługowych dostępnych pod wynajem

70 +

zadowolonych klientów