Przedstawimy Państwu drugi etap Osiedla Cudne Manowce. 10 komfortowych domów z ogrodem na pięknych przedmieściach Bydgoszczy.

previous arrow
next arrow
Slider

Przestrzeń relaksu

Osiedle Orzechowa to nasza najnowsza realizacja zlokalizowana na obrzeżach Bydgoszczy. Osiedle powstało z myślą o ludziach poszukujących balansu między intensywnością miasta a spokojem życia na wsi. 

Design

Projekt nawiązuje stylistyką to połączenie najlepszych rozwiązań architektonicznych z nowoczesną stylistyką. Dwuspadowy grafitowy dach i białe ściany świetnie wpisują się w przyrodę otaczającą osiedle. 

Lokalizacja

Bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową nr 5 pozwala na dostanie się do centrum Bydgoszczy w zaledwie 15 minut. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia - niska, jednorodzinna.

Projekt

Zwarta bryła budynku urozmaicona jest efektownymi lukarnami, wykuszem w bocznej elewacji budynku oraz ciekawym detalem architektonicznym. Powierzchnia całkowita równa 170 m2 to idealny kompromis między wygodą życia a kosztami utrzymania. Budynek ma klasę energetyczną B („energooszczędny”) o wartości 79,25 [kWh/(m2*rok)].

Przyroda

Lokalizacja w Zielonce pod Bydgoszczą gwarantuje spokój, możliwość nieograniczonego kontaktu z ntaurą i wytchnienie od biegu życia. Położenie w obrębie Puszczy Bydgoskiej pozwala na aktywny wypoczynek ze względu na bliskość wielu szlaków pieszych i rowerowych.

Osiedle

W ofercie jest 10 domów, budowanych według sprawdzonego przez Nas projektu Dom w Klematisach, na działkach o obszernych metrażach dochodzących do 796 m2. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia - niska, jednorodzinna.

Standard

Standard wykończenia domów realizowany przez Martens Deweloper to rozszerzony stan deweloperski zamknięty. W ramach standardowej ceny nieruchomość jest kompletnie wykończona z zewnątrz, gotowa pod wykończenia wnętrz i zamieszkania. 

Galeria:

III Etap Osiedla Orzechowa

Inwestycja w toku! Planowany czas zakończenia realizacji: początek 2020 roku.

Osiedle Orzechowa to nasza najnowsza realizacja zlokalizowana na obrzeżach Bydgoszczy. Osiedle powstało z myślą o ludziach poszukujących balansu między intensywnością miasta a spokojem życia na wsi. Bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową S5 pozwala na swobodne korzystanie z atrakcji życia w mieście, jednocześnie ciesząc się spokojem życia na przedmieściu. Droga do centrum Bydgoszczy zajmuje zaledwie 15 minut.

Projekt nawiązuje stylistyką to połączenie najlepszych rozwiązań architektonicznych z nowoczesną stylistyką. Dwuspadowy grafitowy dach i białe ściany świetnie wpisują się w przyrodę otaczającą osiedle. Zwarta bryła budynku urozmaicona jest efektownymi lukarnami, wykuszem w bocznej elewacji budynku oraz ciekawym detalem architektonicznym. Powierzchnia całkowita równa 170 m2 to idealny kompromis między wygodą życia a kosztami utrzymania. Budynek ma klasę energetyczną B („energooszczędny”) o wartości 79,25 [kWh/(m2*rok)].

Lokalizacja w Zielonce pod Bydgoszczą gwarantuje spokój, możliwość nieograniczonego kontaktu z ntaurą i wytchnienie od biegu życia. Położenie w obrębie Puszczy Bydgoskiej pozwala na aktywny wypoczynek ze względu na bliskość wielu szlaków pieszych i rowerowych. Równocześnie bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową nr 5 pozwala na dostanie się do centrum Bydgoszczy w zaledwie 15 minut. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia - niska, jednorodzinna. W ofercie jest 10 domów, budowanych według sprawdzonego przez Nas projektu Dom w Klematisach, na działkach o obszernych metrażach dochodzących do 796 m2!

W standardowej cenie oferujemy Państwu wyższy standard wykończenia niż zwyczajowo przyjęty stan deweloperski zamknięty. Oznacza to całkowicie przygotowany dom - gotowy do wykończenia wewnątrz i zamieszkania. Pakiet wykończenia obejmuje również niwelację poziomu działki i nawiezienie jej żyznym czarnoziemem. Nieruchomość ogrodzona jest wokoło nowoczesnym płotem w technologii panelowej, wraz z bramą wjazdową i osobną furtką. Ponadto dom zostaje otoczony opaską z kamienia ozdobnego, chodniki i podjazdy wyłożone kostką w kolorze grafitu. Wszelkie elementy drewniane, tzn. podbitki i konstrukcja dachu, zostają zakonserwowane lakierobejcą ochronną.

Dom został zbudowany z naciskiem na funkcjonalność i estetykę, oferuje ustawny plan z dodatkową przestrzenią w postaci obszernych tarasów za domem i balkonami bezpośrednio po wyjściu z sypialni. Strefę dzienną na parterze tworzy kuchnia połączona z pokojem dziennym typu „open space” co pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Część gospodarcza to kotłownia i garaż, który połączono z częścią mieszkalną wygodnym przejściem z wiatrołapu. Na poddaszu umiejscowiono cztery przestronne pokoje oraz ogólnodostępną łazienkę. Powierzchnia użytkowa pomieszczeń to 117,04 m2. Oczywiście istnieje możliwość aranżacji pomieszczeń w inny sposób - dalsze szczegóły znajdą Państwo w zakładce „wykończenia”.

Standard wykończenia domów realizowany przez Martens Deweloper to rozszerzony stan deweloperski zamknięty. W ramach standardowej ceny nieruchomość jest kompletnie wykończona z zewnątrz, gotowa pod wykończenia wnętrz i zamieszkania.
Istnieje możliwość dodatkowego dostosowania budowanych domów na życzenie klienta w oparciu o zaufanych zewnętrznych podwykonawców.
Szczegóły poniżej.

MARTENS DEWELOPER

Budujemy z myślą o Was!

Dostępne w tym etapie domy:

pexels-photo-106399

Dom nr 35

Dom położony na działce o powierzchni 415 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 38

Dom położony na działce o powierzchni 399 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 41

Dom położony na działce o powierzchni 431 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 36

Dom położony na działce o powierzchni 385 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 39

Dom położony na działce o powierzchni 410 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 42

Dom położony na działce o powierzchni 420 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 44

Dom położony na działce o powierzchni 796 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 37

Dom położony na działce o powierzchni 397 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 40

Dom położony na działce o powierzchni 420 m2.

Zobacz inwestycję

pexels-photo-106399

Dom nr 43

Dom położony na działce o powierzchni 429 m2.

Zobacz inwestycję

Wykończenia

Wychodząc naprzeciw klientom obawiającym się wysiłku związanego z samodzielnym wykończeniem domu oferujemy Państwu paletę dodatkowych prac realizowanych przez Martens Deweloper. Jeżeli nie jesteście w stanie poświęcić czasu na poszukiwanie odpowiedniej ekipy, materiałów i pilnowania postępu prac to jest oferta dla Was!

Pomoc w zakupie wyposażenia

Istnieje możliwość pomocy przy zakupie wyposażenia domu wraz z atrakcyjnymi rabatami. Kupując produkty od rekomendowanych przez Nas Dystrybutorów mogą Państwo liczyć na niższe ceny dzięki korzystaniu z Naszej grupy rabatowej. Państwo mają pełną dowolność w sprawie wyboru elementów zgodnych z własnymi oczekiwaniami odnośnie wyglądu i designu jednocześnie korzystając z atrakcyjnych rabatów u współpracujących z Nami Dystrybutorów.

Dodatkowe prace wykończeniowe Dom w Klematisach
Aktualne na dzień 20 kwietnia 2018 r.

http://deweloper.martens.pl/wp-content/uploads/2018/04/Wykończenia-załącznik-1.pdf