Inwestycja

dsc_0023-3

Żyj tak jak kochasz i ciesz się urokami mieszkania na przedmieściach Bydgoszczy!

Cudne Manowce to osiedle zlokalizowane na spokojnych przedmieściach Bydgoszczy, w otoczeniu wspaniałych, dzikich terenów Puszczy Bydgoskiej. Projekt powstał z myślą od wszystkich tych którzy szukają ucieczki od zgiełku i hałasu miasta. Do wyboru jest 31 domów o różnorodnym metrażu (od 114 do 130 metrów). Firma Martens Deweloper stworzyła dodatkową przestrzeń rekreacji dla całej rodziny,altanę gdzie mieszkańcy mogą urzadzić grilla z rodziną i ze znajomymi. Z myślą o najmłodszych powstał wyposażony plac zabaw z huśtawką i zjeżdzalnią.

Lokalizacja w Zielonce pod Bydgoszczą gwarantuje spokój i wytchnienie od biegu życia i możliwości nieograniczonego kontaktu z naturą. Położenie w obrębie Puszczy Bydgoskiej pozwala na korzystanie z wielu ścieżek pieszych i rowerowych. Równocześnie bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową 5 pozwala na dostanie się do centrum Bydgoszczy w zaledwie 15 minut. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia – niska zabudowa jednorodzinna.

Osiedle Cudne Manowce to tradycyjne, kameralne domy w zabudowie bliźniaczej realizowane wg 3 sprawdzonych projektów, każdy znajdzie przestrzeń dopasowaną do własnych potrzeb.

Domy zostały zbudowane z myślą z naciskiem na funkcjonalność i estetykę, oferują ustawny plan z dodatkową przestrzenią w postaci obszernych tarasów za domem i balkonami bezpośrednio po wyjściu z sypialni.

Galeria

Lokalizacja

Wyszukiwarka