Inwestycja

dsc_0025-2

 

Prezentujemy Państwu dom budowany w ramach najnowszej inwestycji – Osiedle Orzechowa. Dom jest budowany na podstawie projektu „Dom w Klematisach” cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Dom znajduje się wewnątrz osiedla Orzechowa, położonego przy ulicy Orzechowej w Zielonce. Osiedle jest odpowiednio odsunięte od drogi głównej i połączone z nią drogą wewnętrzną. Ma to zapewnić Państwu pożądaną prywatność i ciszę.

 

W tej realizacji stawiliśmy na nowoczesny design, jest to połączenie najnowszych wzorców ze sprawdzonymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dom zostanie wykonany w nowoczesnym zestawieniu kolorów – połączeniu ciemnego grafitu z bielą. Dwuspadowy grafitowy dach i białe ściany świetnie kontrastują z zielenią otaczającą osiedle. Zwarta bryła budynku urozmaicona jest efektownymi lukarnami, wykuszem w bocznej elewacji budynku oraz interesującym detalem architektonicznym. Powierzchnia całkowita równa 170 m2 to idealny kompromis między wygodą życia a kosztami utrzymania. Budynek posiada klasę energetyczną B („energooszczędny”) o wartości 79,25 [kWh/(m2*rok)].

 

Lokalizacja w Zielonce pod Bydgoszczą gwarantuje spokój, możliwość nieograniczonego kontaktu z ntaurą i wytchnienie od biegu życia. Położenie w obrębie Puszczy Bydgoskiej pozwala na korzystanie z wielu ścieżek pieszych i rowerowych. Równocześnie bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową nr 5 pozwala na dostanie się do centrum Bydgoszczy w zaledwie 15 minut. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia – niska, jednorodzinna. Osiedle będzie składać się z 44 domów, 18 realizowanych w ramach pierwszego etapu, 16 w ramach etapu II i 10 w ramach obecnego Etapu. Otaczające nieruchomości łąki i luźna zabudowa jednorodzinna gwarantują spokój i prywatność w połączeniu z niesamowitymi widokami roztaczającymi się z okien. Dom jest zlokalizowany przy wewnętrznej drodze osiedla z oknami strefy dziennej i sypialni skierowanymi w stronę południową i wschodnią – zapewni to właściwą ilość światła wewnątrz domu i widoki na niezrównane wschody słońca prosto z sypialni.

 

Jest to prawy segment domu bliźniaczego położony na działce o powierzchni całkowitej 431 m2. W standardowej cenie oferujemy Państwu wyższy standard wykończenia niż zwyczajowo przyjęty stan deweloperski zamknięty. Oznacza to całkowicie przygotowany dom – gotowy do wykończenia wewnątrz i zamieszkania. Pakiet wykończenia obejmuje również niwelację poziomu działki i wykonanie nawiezienia działki żyznym czarnoziemem. Nieruchomość ogrodzona jest wokoło nowoczesnym płotem w technologii panelowej, wraz z bramą wjazdową i osobną furtką. Ponadto dom zostaje otoczony opaską z kamienia ozdobnego, chodniki i podjazdy zostają wyłożone kostką w kolorze grafitu. Wszelkie elementy drewniane, tzn. podbitka i konstrukcja dachu, zostają zakonserwowane lakierobejcą ochronną.

 

Dom został zbudowany z naciskiem na funkcjonalność i estetykę, oferuje ustawny plan z dodatkową przestrzenią w postaci obszernych tarasów za domem i balkonami bezpośrednio po wyjściu z sypialni. Strefę dzienną na parterze tworzy kuchnia połączona z pokojem dziennym typu „open space” co pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Dzięki oknom od strony zachodniej i południowej przestrzeń dzienna zawsze będzie wypełniona światłem. Część gospodarcza to kotłownia i garaż, który połączono z częścią mieszkalną wygodnym przejściem z wiatrołapu. Na poddaszu umiejscowiono cztery przestronne pokoje oraz ogólnodostępną łazienkę. Powierzchnia użytkowa pomieszczeń to 117,04 m2. Oczywiście istnieje możliwość aranżacji pomieszczeń w inny sposób – dalsze szczegóły znajdą Państwo w zakładce „wykończenia”.

 

Standard wykończenia domu realizowany przez naszą firmę to rozszerzony stan deweloperski zamknięty. W ramach standardowej ceny nieruchomość jest kompletnie wykończona z zewnątrz, gotowa pod wykończenia wnętrz i zamieszkania. Do dyspozycji mieszkańców w ramach osiedla zostanie zagospodarowana przestrzeń wspólna z miejscem do zabawy dla dzieci i dodatkowymi miejscami parkingowymi.
 

Budujemy z myślą o Was!

 

Galeria

Lokalizacja

Technologia wykonania

Poniżej załączniki:

Materiały, wykończenia i technologia wykonania Domu w Klematisach

 

Szczegóły wykończeń

Dodatkowe prace wykończeniowe

Wychodząc naprzeciw klientom obawiającym się wysiłku związanego z samodzielnym wykończeniem domu oferujemy Państwu paletę dodatkowych prac realizowanych przez Martens Deweloper.
Jeżeli nie Jesteście w stanie poświęcić czasu na poszukiwanie odpowiedniej ekipy, materiałów i pilnowania postępu prac to jest oferta dla Was!

Pomoc w zakupie wyposażenia

Istnieje możliwość pomocy przy zakupie wyposażenia domu wraz z atrakcyjnymi rabatami.

Kupując produkty od rekomendowanych przez Nas Dystrybutorów mogą Państwo liczyć na niższe ceny dzięki korzystaniu z Naszej grupy rabatowej. Państwo mają pełną dowolność w sprawie wyboru elementów zgodnych z własnymi oczekiwaniami odnośnie wyglądu i designu jednocześnie korzystając z atrakcyjnych rabatów u współpracujących z Nami Dystrybutorów.

Dotyczy to w szczególności poniższych elementów:

  • Grzejniki dolno-zasilane
  • Toalety do zabudowy typu Geberit
  • Piec CO

Poniżej załącznik:

Dodatkowe prace wykończeniowe Dom w Klematisach