Inwestycja

dsc_0025-2

 

Prezentujemy Państwu dom przy ulicy Koperkowej, który został wykonany według projektu „Dom w Klematisach”, cieszącego się wśród naszych klientów największym zainteresowaniem.

 

Projekt nawiązuje stylistyką do polskiej architektury tradycyjnej. Dwuspadowy czerwony dach i białe ściany świetnie kontrastują z gęstą zielenią otulającą osiedle. Zwarta bryła budynku urozmaicona jest efektownymi lukarnami, wykuszem w bocznej elewacji budynku oraz ciekawym detalem architektonicznym. Powierzchnia całkowita równa 170 m2 to idealny kompromis między wygodą życia a kosztami utrzymania. Budynek ma klasę energetyczną B („energooszczędny”) o wartości 79,25 [kWh/(m2*rok)].

 

Lokalizacja w Zielonce pod Bydgoszczą gwarantuje spokój, możliwość nieograniczonego kontaktu z ntaurą i wytchnienie od biegu życia. Położenie w obrębie Puszczy Bydgoskiej pozwala na korzystanie z wielu ścieżek pieszych i rowerowych. Równocześnie bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową nr 5 pozwala na dostanie się do centrum Bydgoszczy w zaledwie 15 minut. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia – niska, jednorodzinna. Osiedle składa się z 12 domów, położone jest na działce gęsto porośniętej lasem sosnowym – zapewnia to odpowiednią ilość cienia i prywatność w ogrodzie. Dom jest zlokalizowany w północnym krańcu osiedla z tarasem skierowanym w stronę południową – zapewni to właściwą ilość światła w strefie dziennej i ogród zawsze pełen słońca.

 

Jest to lewy segment domu bliźniaczego położony na działce o oznaczeniu 139/12 i powierzchni całkowitej 469 m2. W standardowej cenie oferujemy Państwu wyższy standard wykończenia niż zwyczajowo przyjęty stan deweloperski zamknięty. Oznacza to całkowicie przygotowany dom – gotowy do wykończenia wewnątrz i zamieszkania. Pakiet wykończenia obejmuje również niwelację poziomu działki i nawiezienie jej żyznym czarnoziemem. Nieruchomość ogrodzona jest od frontu i po bokach wysokiej jakości płotem murowanym z wypełnieniem ze sztachet, bramy i furtki stalowe. By zapewnić intymność w ogrodzie, od tyłu zamontowane są wysokie pergole. Ponadto dom zostaje otoczony opaską z kamienia ozdobnego, chodniki i podjazdy wyłożone kostką brukową. Wszelkie elementy drewniane, tzn. tarasy i balkony, podbitki i konstrukcja dachu, zostają zakonserwowane lakierobejcą ochronną.

 

Dom został zbudowany z naciskiem na funkcjonalność i estetykę, oferuje ustawny plan z dodatkową przestrzenią w postaci obszernych tarasów za domem i balkonami bezpośrednio po wyjściu z sypialni. Strefę dzienną na parterze tworzy kuchnia połączona z pokojem dziennym typu „open space” co pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Dzięki oknom od strony zachodniej i południowej przestrzeń dzienna zawsze będzie wypełniona światłem. Część gospodarcza to kotłownia i garaż, który połączono z częścią mieszkalną wygodnym przejściem z wiatrołapu. Na poddaszu umiejscowiono cztery przestronne pokoje oraz ogólnodostępną łazienkę. Powierzchnia użytkowa pomieszczeń to 127 m2. Oczywiście istnieje możliwość aranżacji pomieszczeń w inny sposób – dalsze szczegóły znajdą Państwo w zakładce „wykończenia”.

 

Standard wykończenia domu realizowany przez naszą firmę to rozszerzony stan deweloperski zamknięty. W ramach standardowej ceny nieruchomość jest kompletnie wykończona z zewnątrz, gotowa pod wykończenia wnętrz i zamieszkania. Do dyspozycji mieszkańców w ramach osiedla jest przestrzeń wspólna z placem zabaw i ogólnodostępną altaną, idealną na grilla z rodziną i ze znajomymi.

 

Budujemy z myślą o Was!

 

Galeria

Lokalizacja

 

Technologia wykonania

Poniżej załączniki:

Materiały, wykończenia i technologia wykonania Domu w Klematisach

 

Szczegóły wykończeń

Dodatkowe prace wykończeniowe

Wychodząc naprzeciw klientom obawiającym się wysiłku związanego z samodzielnym wykończeniem domu oferujemy Państwu paletę dodatkowych prac realizowanych przez Martens Deweloper.
Jeżeli nie Jesteście w stanie poświęcić czasu na poszukiwanie odpowiedniej ekipy, materiałów i pilnowania postępu prac to jest oferta dla Was!

Pomoc w zakupie wyposażenia

Istnieje możliwość pomocy przy zakupie wyposażenia domu wraz z atrakcyjnymi rabatami.

Kupując produkty od rekomendowanych przez Nas Dystrybutorów mogą Państwo liczyć na niższe ceny dzięki korzystaniu z Naszej grupy rabatowej. Państwo mają pełną dowolność w sprawie wyboru elementów zgodnych z własnymi oczekiwaniami odnośnie wyglądu i designu jednocześnie korzystając z atrakcyjnych rabatów u współpracujących z Nami Dystrybutorów.

Dotyczy to w szczególności poniższych elementów:

  • Grzejniki dolno-zasilane
  • Toalety do zabudowy typu Geberit
  • Piec CO

Poniżej załącznik:

Dodatkowe prace wykończeniowe Dom w Klematisach